0

SERIJA A: Tri prelepa gola i jedan penal dovoljno za pobedu Udinezea nad Napolijem (VIDEO)

Objavljeno: 03.04.16 u 14:57

U utakmici 31. kola Serje A, Napoli je poražen od Udinezea sa 3:1. Golčina Iguaina, makazice Fernandeza.

U meču 31. kola, nakon kog je Juventus definitivno povećao prenost na šest bodova, Udineze je sa 3:1 savladalo favorizovani Napoli.

Poveo je tim iz Udina golom Fernandeza iz penala u 14. minutu, da bi Iguain izjednačio prelepim golom 10 minuta kasnije.

Ipak, u nadoknadi vremena prvog poluvremena, loš prijem povratne lopte golmana Napolija Gabrijela doveo je do oduzete lopte od strane Zapate, koji je centrirao, a loptu je u mrežu Fernandez za svoj drugi gol sproveo makazicama.

Do kraja meča, Tero u 57. minutu povećao je na 3:1, dok je Iguain olakšao posao domaćima crvenim kartonom u 75. minutu.