0

SLS: Nišlije nemilosrdni gosti, odneli bodove i iz Subotice

Objavljeno: 02.04.16 u 16:53

Prvi meč subotnjeg programa 28. kola Superlige Srbije odigran je u Subotici gde je niški Radnički savladao domaći Spartak sa 2:1.

Sva tri gola pala su u drugom poluvremenu, posle izjednačenih prvih 45 minuta. Najpre je Mrkić zatresao mrežu „golubova“ u 52. minutu, da bi 19 minuta kasnije Aleksandar Jovanović duplirao prednost tima Milana Rastavca.

Sve što su domaći uspeli da urade je da vrate neizvesnot u duel golom Miloševića tri minuta pre kraja meča, ali nije imao pravu šansu za izjednačenje.

Radnički posle treće uzastopne pobede u gostima ovog proleća ponovo dolazi do deobe drugog mesta sa Partizanom pošto oba tima trenutno imaju po 45 bodova, dok je Spartak na 14. mestu sa poenom vipe od Rada i Jagodine koji imaju po meč manje na svom kontu.