0

SLS: Čukarički slavio u Lučanima i nastavio poteru za Partizanom

Objavljeno: 27.03.16 u 16:50

U odloženom meču 26. kola Superlige Srbije Čukarički je savladao Mladost u Lučanima rezultatom 2:0 (1:0).

Zbog poplava koje su sredinom marta zahvatile Srbiju, stadion u Lučanima je bio potpuno poplavljen, više je ličio na bazen, pa je logično bilo da se meč 26. kola između Mladosti i Čukaričkog odloži.

Novi termin bio je danas, pa je po znatno lepšem vremenu odigrana utakmica u kojoj smo videli samo jedan pogodak za 90 minuta. U 39. minutu Bojić je odlično završio akciju Čukaričkog i dodavanje Stojkovića za 1:0.

Do kraja meča oba tima imala su svoje prilike za izjednačenje, odnosno, dupliranje prednosti, a konačan rezultat postavio je Nemanja Radonjić u 89. minutu, pa je Čukarički odneo sva tri boda na Banovo Brdo.

Time je došao na samo bod zaostatka u odnosu na Partizan koji je na drugom mestu na tabeli, dok je Mladost ostala na 10. mestu sa 31 osvojenim bodom.