0

SLS: ‘Nula’ u Nišu, Novi Pazar bio bliži pobedi (VIDEO)

Objavljeno: 18.03.16 u 19:05

U premijernom meču 27. kola Superlige Srbije, Radnički i Novi Pazar igrali su 0:0 u Nišu.

Nije ovo bila sadržajna utakmica, a po viđenom na Čairu moglo bi se reći da je Novi Pazar bio bliži pobedi. Gosti su u prvom poluvrmenu najveću šansu imali u 31. minutu kada je šut Ubiparima odbranio golman Jovanović. U drugom poluvremenu prvi je zapretio Radnički preko Todorovića, ali je bio isuviše iskosa da bi poslao opasnu loptu. Najbolju priliku na utakmici Novi Pazar je propustio u 72. minutu kada je Ubiparip sa 11 metara neometan promašio ceo gol. Radnički je nedugo zatim tražio jedanaesterac, ali sudija je samo odmahnuo rukom.

(Izvor: YouTube/Sport Nation)

Najzanimljiviji detalj na utakmici je sigurno bio kada se umalo nisu potukla dva fudbalera Radničkog.