0

FA KUP: Vest Hem razneo Blekburn, Čelsi brutalan protiv Sitija, Totenhem ispao (VIDEO)

Objavljeno: 21.02.16 u 19:00

U petoj rundi FA kupa, Vest Hem je sa pet golova u mreži ispratio Blekburn, Čelsi ponizio Siti sa 5:1, dok je Totenhem poražen od Kristal Palasa 1:0.

Meč između Blekburna i Vest Hema, domaći su bolje optočeli – u 20. minutu Maršal je postigao gol za 1:0. To je, izgleda, samo razbesnelo gostujuću ekipu, koja preko Mozesa u 26. i Pajeta u 36. minutu prvo preokreće na 2:1, da bi sa još tri gola potvrdila više nego ubedljiv trijumf u nastavku. Strelci su bili Emeneke u 64. i 85, kao i Pajet u 91. minutu.

Takođe, obe ekipe su meč završile sa po 10 igrača nakon isključenja Tejlora u 55. i Kujatea u 75. minutu.

(Youtube/BEST FOOTBALL REVIEWS 1)

Totenhem je ušao u susret sa Kristal Palasom kao favorit, ali je ipak gol Kelija u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu bio preveliki zalogaj.

(Youtube/24h Sport News)

U poslednjem meču dana, Čelsi je, nakon 1:1 u prvom poluvremenu, ponizio Mančester Siti uraganom u drugih 45 minuta – 5:1.

Golove su postigli Dijego Košta u 35, Vilijan u 48, Kejhil u 53, Azar u 67. i Traore u 87. minutu, dok je jedini gol za Siti delo Faupale u 37. minutu.