Evropske lige Fudbal
12:10 09.02.2016.

NBA: Tomas i Oldridž igrači nedelje

FOTO: NBA

Ajzea Tomas i Lamarkus Oldridž proglašeni su za najkorisnije igrače protekle nedelje u NBA ligi.

Plejmejker Bostona najbolji je košarkaš Istočne konferencije u periodu od 1. do 7. februara. Tomas je u sjajnoj seriji Seltiksa od 4 uzastopne pobede učestvovao sa 20,3 poena, 7 asistencija i 4,5 skokova prosečno po meču.

Pred ekipom iz Masačusetsa redom su padali Njujork, Detroit, Klivlend i Sakramento, a Tomas je odličnim učinkom potvrdio da je sa pravom po prvi put selektiran za NBA ‘Ol-star’.

San Antonio Sparsi takođe su zabeležili 4 trijumfa protekle nedelje. Snažni krilni centar istakao se sa prosečnih 26 poena, 7,3 skokova i 2,5 blokada pa je zaslužio ovo laskavo priznanje na Zapadu.

U susretu sa Nju Orleans Hornetsima ubacio je 36 poena i tako postavio svoj ovosezonski rekord. Oldridž će predstavljati selekciju Zapada na ‘Ol-star’ utakmici sledeće nedelje u Torontu.

Pripremio: Miloš Ristanović

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...