0

SERIJA A: Miha se ponovo ‘sapleo’ kući, Napoli i Juventus nisu (VIDEO)

Objavljeno: 07.02.16 u 17:15

Ekipa Milana obeležila je 24. kolo Serije A, pošto je na svom „San Siru“ igrala nerešeno 1:1 sa Udinezeom.

Serija od dve uzastopne pobede za Milan je prekinuta. „Rosoneri“ su ponovo pali i to na svom bunjištu, pošto je Udineze uzeo zlata vredan bod – 1:1. „Zebre“ su povele u 17. minutu posle pravog karambola, gde se najbolje snašao Armero i pogodio za 0:1.

Milan je posle tog gola krenuo na sve ili ništa. Na vreme je preko Nianga u 48. minutu stigao do izjednačenja, ali posle toga ništa. Siniša Mihajlović je napravio neverovatan potez i izveo je strelca gola i ubacio Boatenga, što nije donelo preokret. Mogao je Milan do pobede preko Bertolaćija, ali je lopta završila na prečki.

Juventus je bez puno problema izašao na kraj sa Frosinoneom. Posle prvih 45 minuta bilo je 0:0, ali na kraju 2:0 za „staru damu“. Crno-beli su poveli preko Kuadrada u 73. minutu, da bi Dibala u 91. postavio konačnih 0:2.

(Izvor: RuTube)

Mučio se Napoli. Tim iz grada pod Vezuvom je savladao Karpi sa minmalnih 1:0. Napolitanci su bili mnogo bolji rival, ali nisu znali da iskoriste svoje šanse. To su učinili tek kada je sudija Doveri isključio Bijanka u 56. minutu. Samo 12 minuta kasnije suđen je penal za Napoli, a precizan je bio Iguain za svoj 24 gol.

(Izvor: Videa)

Za čitaoce u Srbiji je bitan podatak da je Uroš Đurđević postigao gol u remiju Palerma sa Sasuolom 2:2.

Uros Djurdjevic Goal HD – Sassuolo 2-2 Palermo… by Football—-Live