Američki fudbal Ostali sportovi
14:46 27.01.2016.

IKONA NAJAVILA POVLAČENJE: Veliki Pejton odlazi kao šampion? (VIDEO)

Mening i Beliček (Izvor: cbssports)

U polufinalu AFC konferencije, Denver Bronkosi izbacili su Nju Ingland Pejtriotse, u meču koji bi vrlo lako mogao biti poslednji u kom smo imali prilike da gledamo Pejtona Meninga i Toma Brejdija jednog protiv drugog. 

Nakon meča, prilikom pozdrava sa Bilom Beličekom, legendarnim trenerom Nju Inglanda, Mening je dao nagoveštaj takvog raspleta:

– Ovo je možda moj poslednji „rodeo“, tako da, bilo je zadovoljstvo, rekao je Mening u možda oproštajnom zagrljaju sa sjajnim strategom.

– Ti si veliki takmičar, odgovorio je Beliček.

Video koji će u svakom ljubitelju američkog fudbala probuditi emocije, možete videti na zvaničnom sajtu lige.

Pejton Mening će imati priliku da ode kao šampion, pošto u jubilarnom 50. izdanju Superbola sa svojim Denverom igra protiv verovatno najtežeg mogućeg protivnika ove godine – Karolina Pantersa.

Ima li boljeg načina da odete?

https://www.youtube.com/watch?v=3civzMe80oc

(Izvor: Youtube/NFL)

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...