0

PRIMERA: Goleada na meču Selte i Levantea, ostali na ravne časti

Objavljeno: 17.01.16 u 00:19

U utakmicama koje su odigrane u subotu u okviru 20. kola Primere, Deportivo i Real Sosijedad podelili su bodove, Viljreal i Betis meč su završili bez golova, dok je Selta savladala Levante rezultatom 4:3.

Najzanimljiviji meč današnjeg dana u Primeri odgirali su Selta i Levante. Selta je golovima Guidetija otišla na odmor sa dva gola prednosti, što je u 57. minutu na tri pretvorio Aspas. Ipak, strah u kosti domaćima uneli su Dejverson u 63. i Lopez u 65. minutu. Nakon toga, šest minuta pre karja, Orelana povećava na 4:2, da bi Morales smanjio na 4:3 i novu paniku domaćih minut pred kraj. Ipak, Selta je uspela da sačuva prednost i trijumfuje.

(Izvor : Youtube/LaLiga)

U ostalim mečevima, Real Sosijedad i Deportivo iz La Korunje podelili su bodove i golove – 1:1, dok je meč Viljareala i Betisa završen (ne)popularnim „krompirom“ – 0:0.

(Izvor : Youtube/Football Channel)