0

SERIJA A: Torino rutinski, Napoli bolji nakon preokreta (VIDEO)

Objavljeno: 16.01.16 u 23:10

Prvi mečevi 20. kola italijanske Serije A doneli su pobede favorita – Torino je bio bolji od Fronzinonea, dok je Napoli savladao Sasuolo.

Fudbaleri Torina savladali su Fronzinone rezultatom 4:2. Poveli su golom Imobilea iz penala u devetom minutu, da bi u 33. Samarko izjednačio. Nakon toga usledio je blickrig Belotija – dva gola za četiri minuta, što je bilo dovoljno za pobedu. Do kraja meča, Avelar je u 74 zatresao sopstvenu mrežu i smanjio na 3:2, da bi Benasi u 82. otklonio sve sumnje u pobedu Torina.

(Izvor : Youtube/MyGoal Team)

U poslednjem meču današnjeg dana, Napoli je uz dva gola Iguaina i jedan Kaljehona preokrenuo rezultat nakon ranog vođstva Sasuola od trećeg minuta iz jedanaesterca koji je realizovao Falćineli.

(Izvor : Youtube/GG – Giuseppe Genzano)