Evrokup Košarka The Best Of
09:58 14.01.2016.

LEO VESTERMAN: Jedva čekam prvi trening sa Duletom!

FOTO: STARSPORT

Duško Vujošević novi je trener Limoža, a najsrećniji prvotimci francuskog tima su sigurno Leo Vesterman i Lester Bo Mekejleb.

Leo Vesterman se već oglasio povodom dolaska najtrofejnijeg trenera u istoriji Partizana, izrazivši zadovoljstvo što će ponovo zajedno sarađivati.

– Sjajna vest. Neću da lažem, ali nikada nisam mislio da ću ponovo raditi sa Duletom. Presrećan sam. Znate dobro koliko sam voleo da igram za njega u Partizanu. Lično, to je odlična vest i jedva čekam prvi trening – istakao je kapiten Limoža, Leo Vesterman.

Limož se takmiči u francuskoj ligi, kao i u Evrokupu gde je poražen od PAOK-a i Oldenburga.

0
0

Komentari

  1. pixi10 каже:

    A na drsu i NIS i MTS… ne to nije bio drzavni projekat!

    0
    0
    1. MM каже:

      A u fudbalskom klubu Eps,ne ni to nije drzavni projekat!!!Kada pobedjuju onda su oni najveci,samo su oni zasluzni,jadni,bez para!!!Kada gube onda je drzava kriva za sve!!!

      0
      0
    2. lg :) каже:

      I opet ce 😉 i jos Pekovic i Saric… ima da imamo budzet 35 mil… aaaaaa gazicemo vas kao bubasvabeeeeeee….

      0
      0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...