2

(Izvor : Wikipedia)

NAMEŠTALJKA ILI JEDAN OD NAJVEĆIH PREOKRETA IKADA: U nadoknadi vremena postigli tri gola (VIDEO)

Objavljeno: 10.01.16 u 11:08

Utakmica pete lige Engleske između Beroua i Tranmere Roversa ili je najočiglednija nameštaljka svih vremena, ili je najveći preokret. Trećeg nema.

Igrao se 87. minut meča, kada je Endi Kuk postigao gol za 3:1 i veliku radost domaćih navijača. Timu Beroua ostalo je samo da rutinski privedu meč kraju, što su i učinili do sudijske nadoknade.

Tada je usledio blickrig gostiju – 90, 93. i 95. minut za tri gola i veliko slavlje gostiju.

Mislim da nema potrebe napominjati da je momentalno započela priča o nameštaljci?

No dobro, da ne idemo u teorije zavere – moguće je da je ovo samo još jedna u nizu neverovatnih stvari koje je fudbal režirao.

(Izvor : Youtube/Barrow A.F.C.)