0

SERIJA A: Sergej prvencem pomogao Laciju da pobedi, Karpi bolji od Udinezea (VIDEO)

Objavljeno: 09.01.16 u 19:57

Odigrana su prva dva meča 19. kola Serije A u kojima su domaći i gosti bodove podelili na ravne časti.

Činilo se da je pobedu Laciju u derbi meču protiv Fiorentine doneo je Keita pogotkom u nadoknadi izgubljenog vremena u prvom delu igre, a asistent je bio Filip Đorđević koji je zamenjen sredinom drugog poluvremena.

(Izvor: Rutube/GOALTIME – ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ)

Međutim sudija Ricoli je meč produćio za čak šest minuta, a baš u tom periodu viđena su još tri gola. Najpre je Milinković Savić svojim prvencem u dresu Lacija povisio na 2:0, u sledećem napadu je Ronkalja smanjio na 1:2, da bi Anderson otklonio svaku dilemu oko pobednika pogotkom u 96. minutu.

U timu iz Rima svih 96 minuta na terenu je bio Sergej Milinković Savić, dok je Milan Biševac meč gledao sa klupe Lacija, a na suprotnoj strani bio je Nenad Tomović koji takođe nije ulazio u igru.

Ranije tokom dana Karpi je pred svojim navijačima savladao Udineze i tako uhvatio priključak sa timovima koji se nalaze u borbi za opstanak iako je i dalje na pretposlednjem mestu na tabeli.