0

SERIJA A: Da li je sada kraj za Mihajlovića, Juve i Firenca jedini pobedili od velikih (VIDEO)

Objavljeno: 06.01.16 u 17:20

Milan je doživeo novi poraz na svom stadionu od Bolonje 1:0 (0:0) što bi mogao da bude i poslednji meč Siniše Mihajlovića na klupi „rosonera“.

Šok na „San Siru“. Taman kada su svi pomislili da je Milan na izlasku iz rezultatske krize usledio je novi šamar. Ovog puta od Bolone. Strelac pobedonosnog gola za goste bio je Đakerini u 82. minutu posle neuspele ofsajd zamke defanzivaca Milana.

Juventus je nastavio pobednički niz. „Stara dama“ je deklasirala Veronu 3:0 i sada je treća na tabeli sa istim brojem bodova koliko ima i drugoplasirani Inter sa utakmicom manje. Junak pobede Juventusa bio je Dibala koji je pored gola u 8. minutu, asistirao Bonućiju u 45. minutu za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Zaza u 82. minutu na dodavanje Pogbe.

(Izvor: RuTube)

Lider u naredna tri sata biće Fiorentina. „Viola“ je kao gost sa 3:1 bila bolja od Palerma. Tim iz Firence poveo je sa 2:0 golovima Iličića u 13. i 43. minutu. Palermo se u igru vratio u 77. minutu kada je Đilardino iskoristio asistenciju Vaskeza. Konačnih 3:1 za goste postavio je oporavljeni Blaščikovski u 93. minutu. Tomović je na terenu bio od 71. minuta.

Roma je vodila sa 2:0 protiv Kjeva u Veroni pogocima Umara u 7. i Florencija u 37. minutu. Nadu „letećim magarcima“ da mogu do preokreta doneo je Polaši minut pre kraja prvog poluvremena. „Bentegodi“ je eksplodirao kada je Daineli izjednačio na 2:2 u 58. minutu. Roma se nije predavala, te je u 71. minutu Vanikur uposlio Falkea, a Španac ponovo doveo goste u vođstvo 3:2. Kada su svi pomislili da je „vučica“ upisala tri boda, Pepe je u 86. minutu Kjevu doneo bod.

Obrukao se i Lacio koji je na Olimpiku igrao samo 0:0 protiv Karpija, a Đorđević je bio jedini Srbin na terenu i to poslednjih deset minuta.