0

PRIMERA: Porazi timova iz Sevilje (VIDEO)

Objavljeno: 03.01.16 u 17:51

Još dva meča 18. kola Primere odigrana su u nedeljnom popodnevnom terminu, a u oba su pobede odneli timovi kojima su „bukmejkeri“ davali manje šansi za to, Granada je savladala Sevilju, a Eibar je bio bolji od Betisa i to na gostujućem tereminu.

Sevilja je u odličnoj formi došla u Granadu i očekivalo se da nastavi da niže trijumfe, a desilo se suprtotno pošto je domaćin došao do tri važna boda u borbi za opstanak. Kada su Andalužani u 45. minutu smanjili na 2:1 očekivalo se da u nastavku meča dođu makar do boda, ali promene rezultata nije bilo.

(Izvor: Rutube/GOALTIME – ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ)

Još gore je prošao Betis koji je pred svojim navijačima doživeo pravu katastrofu u duelu sa Eibarom, koji je po dva gola postigao u svakom od poluvremena.

Eibar je došao do deobe šestog mesta sa Deportivom i Atletikom iz Bilbaa, Sevilja je sada deveta sa bodom manje od Baskijaca, Betis je na 13. poziciji, a Granada je pobegla iz opasne zone pošto je preskočila Sporting i Rajo Valjekano.