0

SERIJA A: Napoli se kasno probudio, Inter preuzeo lidersku poziciju! (VIDEO)

Objavljeno: 06.12.15 u 14:34

Fudbaleri Bolonje pobedili su na svom stadionu ekipu Napolija rezultatom 3:2 (2:0) u prvom nedeljnom meču 15. kola Serije A.

Junak u pobedi Bolonje bio je dvostruki strelac Destro koji je pogađao u 14. i 60. minutu, dok je treći gol dao Rozetini u 21. minutu.

Napoli se probudio tek u finišu, pošto je Iguain pogodio u 87. i 90. minutu, ali gosti nisu uspeli da se vrate u meč i osvoje makar bod.

Nakon ovog poraza, Napoli je prepustio lidersku poziciju ekipi Intera koji sada ima dva boda više, dok je Bolonja pobegla iz zone ispadanja i sada je 15. sa 16 bodova.