0

PREMIJER LIGA: Nova blamaža Žozea Murinja (VIDEO)

Objavljeno: 05.12.15 u 20:40

U 15. kolu Premijer lige Čelsi je doživeo novu blamažu, pošto je na svom terenu poražen od Bornmauta 0:1 (0:0).

Da li je ovo kap koja je prelila čašu? Hoće li posle novog blamiranja Roman Abramovič uručiti otakz Žozeu Murinju? Valjalo bi, jer poraz od Bornmauta na Stamford Bridžu navijači teško da mogu da mu oproste.

Sramota je da Čelsi sa novim premijerligašem stvori svega dve izgledne prilike, to jest da gost zasluženo slavi u sred Londona. Da bi to moglo da se dogodi najavili su Stanislas u 7. i 12. minutu i King u 15. minutu, ali je sva tri puta kao pobednik izašao Kurtoa. Čelsi je prvi put ozbiljno zapretio u 44. minutu kada je pokušao Oskar, ali je Boruc bio na mestu.

U drugom delu igre „plavci“ su zapretili preko Nemanje Matića, ali je Srbin loptu glavom poslao preko gola. Usledilo je zatišije pred buru, a onda je u 82. minutu Mari šokirao Stamford Bridž. Naime, bivši napadač Kristal Palasa je iskoristio smušenost u odbrani šampiona Engleske i matirao Belgijanca za konačnih 0:1.

(Izvor: RuTube)