1

SLS: Goleada u Gornjem Milanovcu pripala Metalcu

Objavljeno: 04.12.15 u 20:17

Fudbaleri Metalca savladali su na svom terenu Novi Pazar u 20. kolu Superlige Srbije rezultatom 3:2 (1:0).

Metalac je mnogo bolje otvorio utakmicu, golom već u drugom minutu. Strelac je bio Panić na asistenciju Mladenovića i iako nije prošlo ni 120 sekundi od prvog sudijskog zvižduka do gola, do kraja poluvremena nije više bilo pogodaka, ali zato u nastavku jeste čak četiri.

Asistent kod prvog gola Mladenović je duplirao vođstvo svog tima u 57. minutu, da bi u 65. minutu povisio na nedostižnih 3:0 za Metalac.

Gostujući tim se, pak, nije predavao. Prvo je Predrag Pavlović bio siguran iz jedanaesterca u 75. minutu, a samo četiri minuta kasnije Radivojević je uneo potpunu neizvesnost u utakmicu.

Zakuvalo se u rezultatskom smislu, ali je samo na tome ostalo, pošto je Metalac sačuvao svoju prednost i ostvario pobedu u meču sa neuobičajeno velikim brojem pogodaka za domaće prvenstvo.