1

SLS: Radnički Niš ponovo treći

Objavljeno: 27.11.15 u 19:53

Fudbaleri niškog Radničkog pobedili su na svom stadionu ekipu Metalca rezultatom 2:0 (1:0) u prvom meču 19. kola Superlige Srbije.

Domaći su poveli već u drugom minutu kada je Ašćerić savladao protivničkog golmana. Na 2:0 povisio je isti igrač 15 minuta pre kraja, a konača rezultat postavio je Mladenović u 89. minutu sa bele tačke.

Radnički je nastavio seriju odličnih rezultata, osim poraza u prošlom kolu od Crvene zvezde, i trenutno zauzima treće mesto na tabeli sa 31 bodom, isto koliko ima i Borac, i bodom manje od Čukaričkog, ali te dve ekipe svoje mečeve tek treba da odigraju u subotu.

Metalac je 13. na tabeli sa 18 osvojenih bodova.