0

SERIJA A: Fiorentina razbila Frozinone za vrh tabele (VIDEO)

Objavljeno: 01.11.15 u 14:35

Fudbaleri Fiorentine pobedili su na svom stadionu ekipu Frozinonea rezultatom 4:1 (4:0) u 11. kolu Serije A.

Ljubičasti su pitanje pobednika rešili u prvom poluvremenu u kom su postigli sva četiri pogotka.

Mrežu gostiju načeo je Rebić u 24. minutu, u 29. je pogodio Rodrigez, da bi posle 120 sekundi Babakar iz penala povisio na 3:0. U samom finišu prvog dela igre u listu strelaca se upisao i Mario Suarez za 4:0.

Počasni pogodak za goste postigao je Frara u 87. minutu.

Fiorentina je ovom pobedom ponovo preuzela vrh tabele sa 24 boda, isto koliko ima i Inter, ali “ljubičasti“ imaju bolju gol razliku.