0

SLS: Čukarički lako sa ‘golubovima’ na Banovom Brdu (VIDEO)

Objavljeno: 23.10.15 u 20:10

U premijernom meču 15. kola Superlige Srbije Čukarički je na svom stadionu savladao Spartak 3:0 (2:0).

„Brđani“ su najzad izašli iz rezultatske krize i u poslednja četiri kola osvojili su 10 od mogućih 12 bodova. To je Čukarički dovelo na poziciju tri sa 25 osvojenih bodova, jednim više od četvrtog Partizana koji ima utakmicu manje. Domaćin se nije mnogo mučio protiv Spartaka. Već u 23. minutu Čukarički je poveo. Stojković je centrirao, jedan od napadača domaćih je šutirao, Janošević je kratko odbio loptu, a na nju je naleteo kapiten Matić i pogodio sa nekoliko metara.

(Izvor: YouTube/Visekruna TV)

Čukarički je prednost udvostručio u 46. minutu. Mandić je probio po desnom boku, vratio je loptu na ivicu šesnaesterca, a Tijago Galvao je smestio iza leđa Janoševića. Konačnih 3:0 za „brđane“ postavio je Marinković autogolom u 74. minutu. Spartak je najbolju šansu imao u 65. minutu kada je Ilić promašio penal.

(Izvor: Visekruna TV)