0

SERIJA A: Napoli bolji od Fiorentine, Basta i Milinković-Savić izgubili do Sasuola (VIDEO)

Objavljeno: 18.10.15 u 17:05

Fudbaleri Lacija izgubili su u gostima od ekipe Sasuola rezultatom 2:1 (1:0), dok je Napoli bio bolji od Fiorentine – 2:1 u osmom kolu Serije A.

Napoli je do pobede nad liderom iz Firence došao golovima Insinjea u 46. i Iguaina u 75. minutu, dok je jedini pogodak za goste postigao Kalinić u 73. minutu.

Lacio je zabeležio i treći poraz ove sezone, ovaj put na gostovanju od Sasuola za koji su pogotke postigli Berardi i Misiroli, a počasni za Rimljane dao je Anderson. Srpski fudbaleri Dušan Basta i Sergej Milinković-Savić odigrali su po 90 minuta u timu Lacija.

Boško Janković je presedeo ceo meč na klupi Verone u remiju sa Udinezeom – 1:1. Ni Darko Lazović nije dobio šansu u timu Đenove koja je u nadoknadi vremena savladala Kjevo sa 3:2.