Evrokupovi Fudbal
12:34 14.10.2015.

IBRA U SVOM STILU: Ne mogu da zamislim EURO bez mene

Najbolji fudbaler u istoriji švedskog fudbala Zlatan Ibrahimović nikako ne bi voleo da propusti još jedno veliko takmičenje.

Fudbalska reprezentacija Švedske zauzela je tek treće mesto u grupi ‘G’ kvalifikacija za EURO 2016 i moraće da plasman zasluži putem baraža.

– Ne želim da propustim Evropsko prvenstvo. Ne mogu da zamislim turnir bez mene. Nismo uspeli na jedan način, pa ćemo morati na drugi – rekao je Zlatan Ibrahimović po završetku grupne faze kvalifikacija.

Sledi Baraž, a potencijalni protivnici Švedske su Danska, Norveška, Slovenija i Irska, pošto će Švedska biti povlašćena u žrebu.

– Biće teško bez obzira kog protivnika dobijemo. Ovakve utakmice se igraju na sve ili ništa, obe ekipe daju 200 odsto mogoćnosti, ali siguran sam da ćemo se kvalifikovati – istakao je Ibrahimović.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...