0

SERIJA A: Juventus u kanalu, Napoliju derbi (VIDEO)

Objavljeno: 26.09.15 u 22:50

U derbiju 6. kola Serije A, Napoli je pod Vezuvom savladao Juventus 2:1 (1:0).

„Stara dama“ posrće! Dani Masimilijana Alegrija su odbrojani. Juventus od mogućih 18 bodova posle šest kola ima svega pet poena i može se reći da je odbrana titule jako daleko. Novi „dželat“ vicešampionu Evrope bio je Napoli. Tim sa San Paula je slavio 2:1 u ne tako zanimljivom meču.

Ozbiljnih prilika skoro ni da nije bilo, tačnije bile su tri i sve su pretovrene u golove. U 26. minutu Iguain i Insinje su odigrali dupli pas, a Italijan je preciznim šutem sa 16 metara matirao Bufona. Da će domaćin stići do pobede mogolo se naslutiti u 62. minutu kada je Iguain „ukrao“ loptu defnazivicma Juvetnusa, stuštio se ka golu i spasa za Bufona nije bilo. „Stara dama“ je do počasnog gola stigla u 63. minutu kada je Dibala centrirao, a Lemina pogodio za 1:2. Ipak, gosti nisu imali snage da naprave preokret.

(Izvor: RuTube)