0

PREMIJER LIGA: Totenhem posle preokreta razbio Siti, Hari Kejn konačno pogodio! (VIDEO)

Objavljeno: 26.09.15 u 15:36

Fudbaleri Totenhema pobedili su na svom “Vajt hart lejnu“ ekipu Mančester sitija rezultatom 4:1 (1:1) u prvom meču sedmog kola Premijer lige.

Sitiju je ovo drugi uzastopni poraz posle pet pobeda na startu Premijer lige, dok je Totenhem peti sa 12 bodova.

Siti je bolje otvorio utakmicu i došao do vođstva u 25. minutu kada je Jaja Ture povukao kontru i proigrao De Brujnea koji je pogodio dalji ugao za 0:1.

Ipak, u samom finišu prvog dela igre Totenhem je došao do izjednačenja. Iako je pomoćni sudija propustio da signalizira i više nego očigledan ofsajd u početku akcije, Dajer je sa preko 30 metara udarcem od stative izjednačio na 1:1.

Drugi deo igre u potpunosti je pripao domaćoj ekipi koja je u razmaku od nekoliko minuta došla do dva gola prednosti. Prvo je u 50. minutu Alvervild nadskočio celokupnu odbranu Sitija i glavom matirao očajno postavljenog Kabaljera.

U 61. minutu Eriksen ja pogodio prečku iz slobodnog udarca, a na pravom mestu našao se Hari Kejn i iz prve pogodio praznu mrežu za nedostižnih 3:1.

U 78. minutu sjajni Erik Lamela povisio je na 4:1 kada je nakon kontre prihvatio sam loptu ispred Kabaljera i prevario protivničkog golmana i lako pogodio za ogromnu prednost.

Srpski fudbaler Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč za gostujući tim.