0

PARTIZAN PRITISKA: Božinov promašio loptu, ‘polomio’ prečku, pa napustio igru! (VIDEO)

Objavljeno: 23.09.15 u 19:51

Fudbaleri Partizana i Rada od 18.30 igraju zaostali meč šestog kola Superlige Srbije, rezultat na poluvremenu je 1:1, a crno-beli pritiskaju od samog početka drugog dela igre.

U prvom planu bio je strelac izjednačujućeg gola Valeri Božinov koji se našao u dve solidne prilike. Posle samo nekoliko minuta igre u nastavku, Bugarin je izbegao ofsajd zamku, ali je iz pet metara loše reagovao i nije uspeo da zahvati loptu.

Nekoliko minuta kasnije, Božinov je sa pet metara zatresao prečku, u nastavku akcije pokušao je i Babobić, ali je mreža ostala mirna.

I pored ovih promašaja, Božinov je pružio dobru partiju, a trener Zoran Milinković odlučio je da ga izvede iz igre u 62. minutu, a na terenu je Ivan Šaponjić.