0

SERIJA A: Golčina Balotelija, Milan umalo od gotovog napravio veresiju (VIDEO)

Objavljeno: 22.09.15 u 22:58

U prvom meču 5. Serije A Milan je kao gost savladao Udineze 3:2 (3:0).

Druga vezana pobeda čete Siniše Mihajlovića za svega tri dana. Posle Palerma pred rosonerima je pao Udineze identičnim rezultatom. Iako je Milan vodio sa 3:0, „zebre“ sa Friulija se nisu predavale i malo je falilo da sustignu rivala, ali je rezultat na kraju bio 3:2.

Goleadu na severu Italije otvorio je evrogolom iz slobodnog udarca u 5. minutu Baloteli. Samo pet minuta kasnije bilo je 2:0 za Milan, a ovoga puta je strelac bio Montolivo. Do poluvrmena je četa Siniše Mihajlovića stigla do trećeg gola, a na dodavanje Bonaventure precizan je bio Kristijan Zapata.

(Izvor: YouTube/ALXrecords)

U drugom poluvrmenu suprotna slika. Udineze je krenuo na sve ili ništa i umalo mu se to nije isplatilo. Badu je u 51. minutu smanjio na 1:3, da bi samo sedam minuta kasnije Durvan Zapata (Udineze) spustio na 2:3. Nažalost po domaće navijače „zebre“ nisu imale dovoljno snage da stignu do izjednačenja.