0

SERIJA A: Debakl Lacija i Milinković-Savića, ‘petarda’ od Napolija (VIDEO)

Objavljeno: 20.09.15 u 22:41

U poslednjoj utakmici četvrtog kola italijanske Serije A Napoli je deklasirao Lacio pobedom rezultatom 5:0 (2:0).

Srpski internacionalac i mladi reprezentativac Sergej Milinković-Savić dobio je priliku da zaigra za Lacio protiv Napolija u drugih 45 minuta, ali je već tada bilo kasno. Napoli je do poluvremena već vodio sa 2:0 golovima Gonzala Iguaina i Alana, pa je u nastavku samo bio posmatrač kanonade Napolitanaca.

Insinje je već posle dva minuta igre u nastavku povisio na 3:0, Iguain je ponovo bio strelac u 59. minutu, da bi konačan rezultat od 5:0 i ‘petardu’ Napolija kompletirao Gabiadini pred sam kraj meča.

(youtube / HQFootball 24)

U meču pre ovog, Fiorentina je gostovala novajliji u ligi Karpiju i zabeležila je tesnu, ali očekivanu pobedu. Jedini gol za ‘violu’ postigao je Babakar u 35. minutu.