0

FOTO screenshot

PRIMERA: Sevilja na dnu, Selti pun plen iz Andaluzije! (VIDEO)

Objavljeno: 20.09.15 u 13:59

Fudbaleri Sevilje ni posle četvrtog kola Lige Primere nemaju pobedu, pošto su danas na svom “Ramon Sančez Pishuanu“ izgubili od Selte rezultatom 1:2 (0:2).

Gosti iz Galicije su brzo došli do dva gola prednosti preko Nolita u 15. i Vasa u 26. minutu.

Trener Sevilje Unai Emeri morao je da napravi promene u drugom poluvremenu, Ljorente je zamenio Banegu i posle samo devet minuta igre, u 54. smanjio na 2:1.

U 73. minutu Emeri je uveo i Konopljanku umesto Rejesa, ali promene rezultata nije bilo, pa Sevilja i posle četiri kola nema nijednu pobedu. Andalužani imaju samo dva boda, dok je Selta nastavila sjajan niz i trenutno deli prvo mesto sa Real Madridom sa 10 bodova, s tim što Barselona koja ima devet, večeras dočekuje Levante.