0

SL: Vojvodina stala, udarila u ‘građevinu’ (VIDEO)

Objavljeno: 19.09.15 u 19:55

U malom derbiju 10. kola Superlige, Vojvodina je na svom terenu poražena od Rada 2:1 (1:1).

Vojvodina je stala. Četa Zlatomira Zagorčića u „punoj brzini“ udarila je u „građevinu“. Novosađani su i pored vođstva 1:0 na kraju poraženi od Rada 2:1. „Stara dama“ je povela prelepim golom Nastića u 19. minutu. Levi bek Novosađana je krenuo ka kazenneom prostoru, a onda „bombom“ sa 20 metara savladao Budakovića.

Radu je trebalo devet minuta da izjednači. Korner sa leve strane izveo je Obradović, Trničić je bio najviši u skoku i zakucao je loptu iza leđa Kordića. U drugom poluvremenu Vojvodina je bila bolji rival. Promašivali su Ivanić i Stanisavljević, a kada je Zagorčić uveo i Mrdakovića, Vojvodina je krenula na sve ili ništa, što je Rad iskoristio i iz kontranapada preko Lutovca postigao gol za pobedu 2:1.

(Izvor: YouTube/Visekruna TV)