0

SL: Nule u Ivanjici i Lučanima, Radnik izvukao remi, tri boda za Novi Pazar

Objavljeno: 19.09.15 u 20:56

Još četiri meča 10. kola Superlige Srbije odigrana su u terminu od 19 sati, a za razliku od duela u Novom Sadu gosti se nisu previše ovajdili.

U derbiju kola Javor i Čukarički su podelili bodove odigravši mršavih 0:0 u Ivanjici, a isti rezultat je bio i u Lučanima gde je Mladosti gostovao Voždovac.

Golom Pavlovića sredinom prvog poluvremena Novi Pazar jedini je uspeo da dođe do celog plena u duelu sa OFK Beogradom koji je upisao čak osmi poraz. Metalac je posle do poslednjih momenata meča sa Radnikom imao pobedu u džepu, ali su Surduličani drugim pogotkom Ćuluma u 93. minutu uspeli da izbegnu poraz, a asistent je bio čuveni Ljubo Baranin i to nabacivanjem iz auta.