9

CRNA SERIJA: Da li gol Čelsija ide na dušu Rajkoviću? (VIDEO)

Objavljeno: 16.09.15 u 21:50

Čelsi posle 45. minuta igre vodi sa 2:0 protiv Makabi Tel Aviva. „Plavci“ su poveli u 15. minutu neverovatnom pogotkom Viljama. Brazilac je izveo slobodan udarac sa više od 30 metara, a srpski golman Predrag Rajković je loše procenio let lopte. Pogledajte i sami procenite da li je bivši golman Crvene zvezde „krivac“ za vođstvo Čelsija…

(Izvor: RuTube)

Predrag Rajković je u petom minutu utakmice skrivio jedanaesterac, ali je Eden Azar bio neprecizan sa „bele tačke“.

Košarkaši Srbije su se plasirali u polufinale EP, a evo šta je povodom toga uradila Nataša Šavija.

0
0
9 Komentara
  1. Rajko je jos uvek mlad a njemu su u novinari ucinili medvedju uslugu,pisali hvalospeve posle jedne dobre sezone. To je pogubno za njega,navodna prica da je on treba biti prvi golman nase repke je smesna i lose utice na njega. Stojkovic je daleko nas najbolji golman vec skoro deceniju. I opet ti novinari prave od njega loseg i coveka i golmana jer se zamerio Zvezdi a ne pisu da je pre svega toga neko njega gadjao topovskim udarima,pokusao da lincuje,pravio umrlice i vredjao porodicu. Sve je to prethodilo i niko od novinara nije smeo da pise o tome jer su poltroni a kad je on odreagovao sto je i ljudski onda su ga stavili na stub srama.

0
    0
  2. Krivac za gol lopta putuje 3 dana. A i realno on je mlad golman, to su velike utakmice . Pr cemu on na tim utakmicama ima tremu. Zelim mu da ovo brzo zaboravi.

0
    0
  3. Samo velicate imena ,zlatni orlici ne znam ti ni ja sta,pa naravno da svi kidaju jer igraju u nasoj paraplegicarskoj ligi,i onda kad odu nista ne urade,samo ih velicate i podizete im cenu bezveze,dobro je uopste sto ih prodate

0
    0
  4. Sta ces desava se i ti..pa florenci ga je dao Ter stegenu sa pola terena i olimpijakos je primio neverovatan gol a kamoli ovo kad je guzva u sesnaestercu i ocekujes da je neko dohvati