0

SERIJA A: Bosanci doneli slavlje Romi nad Juveom (VIDEO)

Objavljeno: 30.08.15 u 20:00

Roma je savladala Juventus sa 2:1 u derbiju drugog kola Serije A.

„Vučica“ je povela pola sata pre kraja golom Miralema Pjanića.  Edin Džeko je 18 minuta pre kraja duplirao rezultat.

Mnogo stvari dešavalo se u samom finišu. Minut pre Džekovog gola Juventus je ostao sa igračem manje, Isključen je Patris Evra.

stvari su se sve više zahuktavale. Na samo dva minuta pre kraja Paulo Dibala je smanjio na 1:2. Bio je to prvi šut u okvir Rominog gola, ali bez obzira na to rezultat je umalo mogao da bude i 2:2.

Ščesni je spasio svoj gol, strašno je šutirao Bonučiji u 92, minutu. Šampion je meč završio sa dva igrača manje, a Adem Ljajić je u pobedničkom timu šansu dobio tek samom finišu meča.

Izvor: YouTube, EsSport