Domaći fudbal Fudbal The Best Of TimeOut

DA CEO SVET VIDI: Rajkovićev šmekerski potez šokirao novinarku! (VIDEO)

FOTO: STARSPORT

Fudbaleri Crvene zvezde zauzeli su vrh tabele pošto su večeras pobedili ekipu Javora rezultatom 1:0, a kapiten Predrag Rajković nije mogao da suzdrži emocije posle važne pobede. 

Naime, nakon što je za televiziju Arena sport utiske izneo trener Miodrag Božović, Rajković je u sred direktnog prenosa prišao novinarki Jovani Guzijan i poljubio je. 

https://www.youtube.com/watch?v=D7CBkcy32a0

(Izvor: Youtube/FootballTV)

0
0

Komentari

  1. Outsider kaže:

    Da ceo svet vidi cigansku kulturu i „duhovitost“. To ih je ovaj njihov naucio, siluj, otimaj, ktadi, ne pitaj samo trpaj u svoje dzepove, a sta drugi misli i hoce to nema veze, DA CEO SVET VIDI, POSTO CEO SVET ZNA O“ciganskoj “ FILOZOFIJI, OVO JE SAMO DOKAZ SVEGA. Nije on kriv , ne zna jadn, nikad nije nista „osvojio“ smekerski, samo na silu i na prepad.

    0
    0
  2. Rajko kaže:

    Stvarno, sta je ovde smekerski, ne razumem?

    0
    0
  3. moravac kaže:

    Kakav glup naslov!Šta je tu šmekerski?Da joj je poklonio ruzu to bi bilo šmekerski!Da ljubiš nekog ko to mozda ne zeli je kulovski!

    0
    0
  4. djordje kaže:

    Bravo
    Rajkovicu

    0
    0
  5. Jovan kaže:

    Bravo Rajkovicu tako se to radi…bolje novinarku nego Azisa kao sto je uradio Bozinov…

    0
    0
  6. ВждДС kaže:

    Касиљас је љубио своју жену

    0
    0
  7. Smrad kaže:

    Kopira kasiljasa

    0
    0
    1. MM kaže:

      Smrad ti u gacama

      0
      0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...