Ostali sportovi The Best Of Vaterpolo
17:33 08.07.2015.

SC ‘GALE MUŠKATIROVIĆ’: Zvezdi smo omogućili reprogram, ali pare nismo dobili!

Uprava sportskog centra „Milan Gale Muškatirović“ danas je izdala saopštenje u kom se navodi da Vaterpolo klub Crvena zvezda nema nijedan ugovor o zakupu termina na bazenu, kao i da nema zakupljenu poslovnu prostoriju i da će zbog „nasilnog okupiranja“ iste biti prijavljeni nadležnim organima.

U saopštenju koje je preneo Žurnal se navodi da crveno-beli u kontinuitetu duguju novac još od 2011. godine koji varira od četiri do devet miliona dinara i da je SC „Gale Muškatrović“ Zvezdi zimi davao besplatne termine sa obavezom da se plate konunalne usluge, ali i to nije regulisano.

– VK Crvena zvezda je omogućen reprogram dugovanja koji je potpisan 2014. godine, a koji taj klub nije izmiravao. U skladu sa ugovorom, SC „Milan Gale Muškatirović“ aktivirao je menice kao sredstvo obezbeđenja – piše u saopštenju.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...