0

PREMIJER LIGA: Vest Bromvič ‘uništio’ Čelsi koji ipak neće tugovati previše (VIDEO)

Objavljeno: 18.05.15 u 23:12

U poslednjem duelu 37. kola Premijer lige VBA je na svom stadionu ubedljivo savladao novog šampiona, ekipu Čelsija, a krajnji rezultat bio je iznenađujućih 3:0.

Domaći su večeras protiv velikog protivnika pokazali da poseduju kvalitet možda i za Evropu, s obzirom na način na koji su igrali od prvog minuta u duelu protiv novog prvaka Engleske. I već od devetog minuta golom Berahina poveli su sa 1:0.

Više nego komično isključenje Seska Fabregasa u mnogome je olakšalo posao domaćima, koji su več u drugom minutu drugog poluvremena iz jedanaesterca ponovo preko Berahina duplirali svoju prednost. Čelsi nije imao puno motiva u ovom susretu, što je ekipa VBA iskoristila i dodatno dotukla tim Žozea Murinja, a konačan rezultat postavio je Kris Brunt u 60. minutu utakmice.