Evropske lige Fudbal Transferi

POJAČANJE: Čelsi doveo 19-godišnjeg vunderkinda iz Brazila

FOTO: Twitter, twitter.com/EliKpodo

Ekipa Čelsija od naredne sezone biće jača za mladog, talentovanog 19-godišnjeg brazilca, Natana Alana De Souzu.

Ovaj doskorašnji član brazilskog Atletiko Paranensea sam je, putem Instagrama, potvrdio da je potpisao ugovor sa londonskim Plavcima.

Natan dolazi iz kluba za koji nastupa još jedan mladi reprezentativac Brazila, Kenedi, koji se takođe dovodi u vezu sa Člesijem.

Transfer kreativnog veziste na Stamford Bridž procenjuje se na sumu od 7 miliona evra.

– Ovo je za mene ostvarejne sna. Želeo bih najpre da se zahvalim godu što je obasjao maj put. Ocu koji je uvek verovao u mene i moj talenat i bio je pravi ratnik kako bi mi pomogao da ispunim ciljeve. Prijateljima i porodici koji su me podržavali – kazao je Natan.

– Takođe sam zahvalan i klubu Atletiko Paranense koji je bio deo mog puta i u kojem sam proveo šest godina svoje karijere. Hvala i Čelsiju što je verovao u mene, daću sve od sebe da podržim saigrače u postizanju novih ciljeva. Mi smo Plavci – poručio je Natan.

 

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...