0

PREMIJER LIGA: Remi na Stamford bridžu, Liverpul izgubio šanse za LIgu šampiona (VIDEO)

Objavljeno: 10.05.15 u 18:58

U derbi meču 36. kola Premijer lige Čelsi i Liverpul su na Stamford bridžu remizirali – 1:1.

Čelsi, koji je već obezbedio šampionski titulu, poveo je u šestom minutu. Posle kornera dobro je reagovao Džon Teri.

Izvor: youtube: footgoal

Praktično, najbitnije i najzanimljivije stvari na utakmici dešavale su se početkom i krajem prvog poluvremena. Pred sam odlazak na odmor, u 44. minutu, pao je izjedančujući pogodak. I ovaj gol postignut je posle kornera, mrežu je zatresao Stiven Džerard, a malo krivice za ovaj pogodak snosi i Branislav Ivanović.

Nekoliko igrača su upisala debije u Premijer ligi, Nemanja Matić je u igru ušao u drugom poluvremenu, ali ni to nije pomoglo Murinjovom timu da zabeleži pobedu.

Izvor: youtube: viral sme sports HD

Šampionsko slvalje ipak nije izostalo, Plavci su na teren izašli praćeni šampionskom stražom igrača Liverpula, a ovacije je dobio i Stiven Džerard kome je ovo bio poslednji meč u karijer na ovom stadionu. Pesmu su mu pevali čak i navijači Čelsija…

Liverpul je izgubio šanse za Ligom šampiona, peti je sa 62 boda, četiri manje od Mančester junajteda koji će igrati kvalifikacije.