Košarka The Best Of
00:08 03.05.2015.

SPANULIS: Ne kajem se, to treba da urade oni koji mi vređaju decu!

FOTO: euroleague.net

Novi incident dogodio se na derbiju košarkaške lige Grčke u kome je Olimpijakos savladao Panatinaikos 77:66, a „krivac“ za prekid meča bio je Vasilis Spanulis.

Zvezda tima iz Pireja je gestikulacijom (stavio ruke na uši) iznervirala domaće navijače koji su upali na teren i napali igrače protivničkog tima. Novinari su odmah posle meča pitali Spanulisa da li se kaje zbog svoje reakcije, na šta je on odgovorio da „ne“.

– Kada god gostujemo Panatinaikosu, prinuđen sam da slušam razne stvari. Ja nisam nikoga opsovao, u naletu emocija jesam napravio taj gest, ali ne kajem se zbog toga. Trebalo bi da se pokaju oni koji psuju porodice i decu – rekao je Spanulis.

Pogledajte kako i zbog čega je došlo do prekida utakmice Panatinaikos – Olimpijakos.

hotsport.rs

0
0

Komentari

  1. srbenda каже:

    Tako i treba care .i nemoj se nikad stideti . treba se diciti sta si uradio a njih treba biti sramota
    i vaseg kobajagi premijera netreba se o mesati u sport

    0
    0
  2. KK DRUGA LIGA каже:

    Nista novo, zna se ko vređa a ko dominira !

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...