0

SERIJA A: Udineze lako sa Milanom

Objavljeno: 25.04.15 u 20:22

Milan tokom ove sezone ne pokazuje  znake oporavka pa je tako poražen i u Udinama sa 2:1.

Prvi gol na meču postigao je Pinci u 58. a konačnih 2:0 postavio je Badu u 74. minutu. Utešni gol za „Rosonere“ u 88. minutu postigao je Pacini.

Već u prvom napadu na meču zapretio je veteran Antonio Di Natale, koji je prošao čuvara i pucao u donji levi ugao gola Dijega Lopeza, Ipak iskusni Španac je uspeo da sačuva svoju mrežu.

Sledeća šansa se čekala 40 minuta, a u 41. minutu Giljerme je bio najviši u skoku posle kornera. Ipak njegov pokušaj je završio levo od stative.

Mreža Udinezea se zatresla u zaostavnom vremenu prvog poluvremena, ali je sudija poništio gol jer je Luka Antoneli napravio faul.

Prvi gol pao je u 58. minutu kada je Pinci bio najbolje postavljen posle izvedenog kornera i preciznim udarcem je loptu smestio u donji levi ugao mreže Milana.

Rosoneri“ nisu uspeli da se oporave od šoka, primili su još jedan gol i pretrpeli su novi poraz.