0

PREMIJER LIGA: Siti lako protiv Vest Hema (VIDEO)

Objavljeno: 19.04.15 u 16:28

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom “Itihadu“ ekipu Vest Hema rezultatom 2:0 (2:0) u 33. kolu Premijer lige.

Siti je poveo u 18. minutu autogolom Kolinsa koji je nespretnom intervencijom lobovao svog golmana.

Konačnih 2:0 postavio je Serhio Aguero u 36. minutu na asistenciju Hesusa Navasa.

Siti je u drugom poluvremenu imao nekoliko dobrih prilika preko Aguera, Turea i Silve, ali promene rezultata nije bilo.

Jedina loša vest za “građane“ mogla bi da bude eventualna povreda Davida Silve, koji je u 75. minutu napustio teren zbog udarca u glavu.

Siti se sada približio Junajtedu i Arsenalu. “Građani“ su četvrti sa 64 boda, Junajted ima 65, a Arsenal 66.