Dejvis kup Tenis
10:52 05.03.2015.

RASPRODATO: Karte u Kraljevu planule za pola sata!

Pojedini navijači su čekali i od ponoći da bi došli do njima vrednog komada hartije, a kada su tačno u osam časova karte puštene u prodaju, planuje su u roku od pola sata.

Na blagajnama je bilo oko 200 ljubitelja tenisa iz Kraljeva koji su u drugom pokušaju ipak uspeli da dođu do karata za Dejvis kup meč između Srbije i Hrvatske. Predsednik Teniskog saveza Zapadne Srbije Predrag Petronijević izjavio je Tanjugu da je ovom prodajom 131 kompleta karata završena prodaja za ovaj meč.

– Ljudi su bili zadovoljni, iako su pojedini čekali bukvalno celu noć – rekao je Petronijević.

Komplet ulaznica koštao je 5.000 dinara, a pojedinačne karte bile su 1.900 dinara za prvi i treći dan, a za subotu kada se igra dubl je koštala 1.200 dinara. Meč se igra u 6. od 8. matra u Hali sportova u Kraljevu.

hotsport.rs

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...