Košarka The Best Of Top News
16:14 01.03.2015.

NOVI SKANDAL: Čović zabranio ‘Grobarima’ ulaz na finale Evrolige protiv Zvezde! (FOTO)

FOTO: STARSPORT

 U toku je finale kvalifikacionog turnira Evrolige za juniore između Partizana i Crvene zvezde, a ono što se dogodilo pre početka te utakmice ispred hale u Železniku moglo bi dodatno da pogorša stanje između naša dva najveća kluba.

 Prema informacijama koje stižu iz Železnika predsednik prvi čovek košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović naredio je da se navijači Partizana nikako ne puštaju u halu, o čemu svedoči i ovaj tvit, očigledno, jednog od pristalica crno-belih.

Sve to je uvertira u večerašnji derbi ABA lige i 235 ‘večiti derbi’ između Partizana i Crvene zvezde.

hotsport.rs

0
0

Komentari

  1. Анонимни каже:

    Zvezdasi ,svaka vam cast!Majstorije Pavlovica,energiju Macvana,dr Vujosevica ,nikada necete imati ,to je taj put bez povratka .Dr Vujosevicu cestitam Vam na vecerasnjoj pobedi .

    0
    0
  2. mile mufljuz каже:

    gorcilo,jesi ti glup svaki dan ili samo nedeljom?

    0
    0
  3. Dudko Niš каже:

    @gorcilo nauci pravopis, pa pametuj.

    0
    0
  4. laki каже:

    cigani uvek bio i ostace

    0
    0
  5. zoki каже:

    SLJAM

    0
    0
  6. gorcilo каже:

    Sto Vas boli ko je vlasnik Zvezde, pa Vi ionako radite na njenom unistavanju 20 god? Sta ce navijaci na juniorskom turniru, kad je hala smesna i pri tome je bila puna rodbine i menadzera? Grobari, zapitajte se kako to da Dule jedini prima redovno platu u kkp, a igracima kasni? I odakle u takvom „jadu i bedi“, 14 000€ mesecno?

    0
    0
  7. Imbecil Ćoravi каже:

    Zato nikada ništa i neće napraviti! Biće drčan dokle god mu vođa ne padne, a onda zna se… Zaplena imovine, i vraćanje novca opljačkanim građanima, dok će pudla sa drugarima da tuca kamen…

    0
    0
  8. s каже:

    Derbija nema vec 4 godine….

    0
    0
  9. lika каже:

    eto vam samo dokaz u železniku i onda neko da kaže da nije fmp.a ovo gnjusno stvorenje kad tad će doći pravde da i on robija zbog pljačke naroda kosmeta i krajine

    0
    0
    1. aa каже:

      dokaze na stol i tuzi ga

      0
      0
  10. Lomunac каже:

    Jednom sljam i muvaros – UVEK sljam i muvaros, pa vi pantelije vidite za ciji klub navijate!!!
    Nije ovo uvertira nizakakav „veciti derbi“ jer je Covic VLASNIK svog kluba za koji sam kaze da nije clan SD cz a to je glavni uslov, ma jedini, da se ovo moze zvati vecitim derbijem!!!

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...