Domaći fudbal Fudbal
17:00 22.02.2015.

ŠAPONJIĆ TVRDI: Nema ni govora o faulu (VIDEO)

FOTO: STARSPORT

Mladi napadač Partizana Ivan Šaponjić tvrdi da nije faulirao defanzivca Voždovca Danila Nikolića pre nego što je posle njegovog pasa postignut autogol za 3:3.

Partizan je do boda je stigao pet minuta pre kraja posle te sporne akcije.

– Kontakta je bilo ali daleko od toga da je bio faul. Nikolić kao da je jedva dočekao kontakt kako bi pao i tražio faul. Ponavljam, u toj situaciji ništa nije sporno, jednostavno nema govora o faulu – rekao je Šaponjić.

Partizan je tako osvojio samo bod, iako je dva puta vodio, golovima Nikole Ninkovića i Branka Ilića, ali je Voždovac oba puta stizao, preko Skerjanca i Odite. Gosti su 12 minuta pre kraja preokrenuli golom Džugurića, ali je Stanimirović autogolom postavio 3:3.

hotsport.rs

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.

 

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...