Košarka The Best Of Top News

PREKID U NIKŠIĆU: Za ‘Ubij Srbina’ petarda u glavu, petorica povređeno od jednog ‘projektila’

Utakmica između nikšićke Sutjeske i prištinskog Sigala, u 2 kolu druge faze Balkanske lige, prekinuta je u petom minutu nakon što je sa tribina dvorane u gradu pod Trebjesom petardom pogođen jedan od košarkaša gostujućeg tima, javlja agencija Mina.

Tokom tajm auta navijači Sutjeske gađali su petardom „magnum“ klupu gostiju, koja je pogodila nekog od igrača gostujućeg sastava. Igrači Prištine su, nakon što je petarda eksplodirala, sa rukama na ušima zbog bučne eksplozije, napustili teren. Povrede su navodno zaradila dva igrača iz Prištine, trener, tim menadžer i još jedan član stručnog štaba.

Policija je intervenisala nakon incidenta i ispraznila i deo tribina sa kojih je ubačena eksplozivna naprava. Gosti se, ni nakon desetominutne pauze, nisu vratili na teren, pa je delegat utakmice Kamen Tošev, poslije konsultacija sa sportskim direktorom lige Šejom Striksom, odlučio da se meč ne nastavi.

Saopšteno je da će konačan epilog večerašnjeg duela, kao i visina kazne, biti poznat u petak.

Podsećamo da su Nikšićani u prvom delu sezone u južnoj srpskoj pokrajini, na utakmici protiv Peći, dočekani povicima „Ubij Srbina“ i da su šikanirani tokom celog meča.

hotsport.rs

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.

0
0

Komentari

  1. vladimir каже:

    svaka cast niksicani

    0
    0
  2. Кад је било стани пази стизали су Никшићани. Једна вера, једна крв, против губе сви ко један. Здрави били.

    0
    0
  3. Dinamida каже:

    Tako je, tići sivi, braćo! Ne daj arnautima da mirno spavaju!

    0
    0
  4. ... каже:

    Bila sam prisutna sinoc u dvorani. Nazalost! Ljudi trebaju da odvoje sport i politiku! To sto se desilo sinoc je dokaz da smo mi jedan nekulturan i nepismen narod! Te politicke razmirice treba da se rjesavaju na drugom mjestu! O cemu vi pricate i o cemu razmisljate?! Pa Crna Gora je priznala nezavisnost Kosova! Napadajte one koji su zasluzni za to, a ne sportiste koji blage veze nemaju sa tim! Ovim cinom, nista dobro necemo dobiti, naprotiv, izgubicemo dosta!

    0
    0
  5. Vesna каже:

    Kako savjestan ,,srbin,,. nije mi samo jasno ko je obzirom da se potpisuje sa mc, zato je i jasan i glasan, jer se krije. Skandirali oni vratili im paznju, pa sto

    0
    0
  6. fuki каже:

    treba arnaute poslati gde im je mesto.zgaziti smradove da ih nema na mapi.

    0
    0
  7. A.C.A.B. каже:

    Ponizavajuce je igrati sa arnautima bilo sta..oni jedino sto mogu da igraju to je ono bacanje kamena s ramena ili tako nesto..
    Eto bacio neko petardu na arnaute i povredio im pola tim..
    Sta bi bilo da su bacili dve petarde..pobili bi ceo tim.. (:

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...