0

SERIJA A: Ljajić doneo bod Romi u Firenci, Tomović tragičar (VIDEO)

Objavljeno: 25.01.15 u 22:52

U derbiju 20. kola Serije A u Firenci su Fiorentina i Roma remizirale 1:1 (1:0).

Početak meča obeležila je „viola“, što je u 19. minutu golom krunisao Gomez. Pizaro je šutirao sa 18 metara, lopta se odbila do Nemca koji je bez većih problema sa nekoliko metara pogodio mrežu. Fiorentina je 38. minutu mogla da udvostruči prednost, ali je bivši fudbaler Crvene zvezde Nenad Tomović bio neprecizan sa pet metara.

Drugo poluvreme je počelo onako kako su navijači Rome mogili samo da zamisle. Iturbe je u 49. minutu uposlio Ljajića, a bivšem fudbaleru Partizana nije bilo teško da izjednači rezultat na 1:1. Do kraja utakmice dva tima su stvorila još nekoliko dobrih prilika, a stopostotnu za Fiorentinu u 89. minutu promašio je tragičar u redovima „viole“ srpski reprezentativac Nenad Tomović, koji je napravio sjajan soloprodor, šutirao je, ali je De Santis bio na mestu.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.