Košarka Reprezentacija
18:11 21.01.2015.

PONOVO ŠARIĆ: Hrvat najbolji mladi igrač Evrope, Stefan Peno sedmi

Najbolji mladi igrač za 2014. godinu, u izboru FIBA evrope je hrvatski košarkaš Dario Šarić. Šarić je drugu godinu zaredom dobio najveći broj glasova,a  ovoga puta ispred Janisa Adetokumba i Čedija Osmana.

I Srbija je imala igrača koji se nalazio među kandidatima za najboljeg. Naš košarkaš Stefan Peno je sedmi na ovoj listi, a pre Šarića samo su Jonas Valančiunas i Riki Rubio više puta osvajali ovu nagradu.

– Čestitam Dariju Šariću. On se pridružio odabranom društvu koje je više puta osvajalo ovu nagradu, sjajnim igrama za reprezentaciju Hrvatske, ali i odličnim partijama u dresu Cibone – rekao je predsednik FIBA Evrope Turgaj Demirel.

Evo kako izgleda lista:

FIBA glasanje

hotsport.rs

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.

 

0
0

Komentar(1)

  1. XME каже:

    A gde je tu Mario Hezonja?

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...