0

ŠTA MU BI: Rvački zahvat Nikole Žigića! (VIDEO)

Objavljeno: 28.12.14 u 19:16

Birmingem Siti je sa 3:1 savladao Notingem Forest u okviru 24. kola Čempionšipa, a nekadašnji srpski reprezentativac Nikola Žigić izveo je neskavikašnji potez.

Povratnik u redove Birmingema Nikola Žigić ušao je na teren u 79. minutu, kada je zamenio strelca prvog pogotka Dejvida Koterila. Nije postigao gol, ali jeste imao jedan rvački zahvat:

Strelci za goste bili su Koteril u 35. i Donaldson u 39. i 45 minutu. Jedini gol za domaćina postigao je Asombalonga u 90. minuutu.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.