0

PRIMERA: Buskets u poslednjem minutu utišao Mestalju! (VIDEO)

Objavljeno: 30.11.14 u 23:05

Fudbaleri Barselone pobedili su u gostima ekipu Valensije rezultatom 0:1 (0:0) golom u poslednjem minutu.

Jedini pogodak na meču postigao je Serhio Buskets u trećem minutu nadoknade kada se našao na pravom mestu i naleteo na loptu i sa pet metara zakucao pod prečku.

Prethodno je Valensija imala dve stopostotne šanse preko Fegulija i Negreda, ali je blistao golman Katalonaca Klaudio Bravo, jedan od heroja utakmice na Mestalji.

Barselona je najbolju šansu propustila u prvom poluvremenu kada je Suarez usamljen sa sedam metara šutirao direktno u golmana.

Ipak, takođe treba istaći da su Katalonci 15 minuta pre kraja znatno oštećeni pošto je poništen čist gol Luisa Suareza zbog nepostojećeg signaliziranog ofsajda.

Barselona je zadržala korak za vodećim Realom, koji i dalje ima dva boda više od Katalonaca.

Ranije danas, pobede su zabeležili Sevilja i Viljareal čime su nastavili bitku za mesta koja vode u evropska takmičenja.