0

PREMIJER LIGA: Pet golova, četiri penala, Aguero razmontirao Totenhem! (VIDEO)

Objavljeno: 18.10.14 u 15:53

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom stadionu ekipu Totenhema rezultatom 4.1 (2:1) u prvom meču osmog kola Premijer lige.

Serhio Aguero

Heroj utakmice bio je četvorostruki strelac Serhio Aguero koji je pogađao u 13, 20, 68. i 75. minutu, dok je za goste iz Londona jedini pogodak dao Eriksen u 15. minutu.

Aguero je već u 13. minutu načeo mrežu Totenhema, ali je Eriksen već dva minuta kasnije izjednačio rezultat.

U 20. minutu sudija je dosudio prvi od četiri penala na ovoj utakmici. Lamela je oborio Lamparda, a sudija bez razmišljanja pokazao na belu tačku, a Aguero savladao Ljorisa.

U 32. minutu Kabul je oborio Davida Silvu, ponovo je penal za domaće, ali je Ljoris ovaj put zaustavio udarac Aguera.

I drugo poluvreme bilo je izuzetno zanimljivo, u 62. minutu Demikelis je sa leđa potkačio Soldada, a sudija ponovo pokazao na belu tačku. Ipak, Džo Hart je pročitao Soldada i sačuvao svoju mrežu.

Do kraja utakmice, Aguero je sa dva pogotka, još jedan iz penala postavio konačnih 4:1.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.